Európsky týždeň mládeže 2021

Aké sú hlavné ciele Európskeho týždňa mládeže 2021?

Dva hlavné ciele Európskeho týždňa mládeže v roku 2021 sú:

  • Podporovať participáciu mladých ľudí angažovaním, prepájaním a posilňovaním postavenia mladých ľudí
  • Podporovať propagáciu novej generácie programov Erasmus + a Európsky zbor solidarity.

Kde nájdeš všetky informácie o Európskom týždni mládeže 2021?

Na národnej úrovni budú všetky informácie situované v podujatí, ktoré vytvorí FB Eurodesk Slovensko spolu v spolupráci s Iuventou – Slovenským inštitútom mládeže a na národných webových lokalitách Eurodesk a Iuventa. Konkrétne udalosti na národnej úrovni budú zaznačené na mape webovej stránky Európskeho týždňa mládeže, ktorá je zverejnená na Európskom portáli pre mládež. Stránka sa skladá z obsahovej časti s vysvetlením hlavných cieľov týždňa a z časti s akciami so všetkými podujatiami a aktivitami v Európe, ktoré sú realizované národnými agentúrami a Eurodeskom. Okrem toho sa uskutoční propagačná kampaň na kanáloch sociálnych médií Komisie – European Youth Facebook, Twitter a Instagram a prostredníctvom sociálnych médií na národnej úrovni: Eurodesk Slovensko a Iuventa – Slovenský inštitút mládeže.

K udalosti European Youth Week sa môžeš pridať hneď teraz: https://fb.me/e/Pn1IIrOu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *